Beautiful Life
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Beautiful Life

I open my eyes and I realize.Oh I'm living such a beautiful life.I'm so lucky that you're by my side.One kiss from you and I feel I can fly
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ora de...chiul in curtea scolii

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Miyavi

Miyavi


Mesaje : 80
Data de înscriere : 17/12/2009

Ora de...chiul in curtea scolii Empty
MesajSubiect: Ora de...chiul in curtea scolii   Ora de...chiul in curtea scolii EmptyJoi Dec 17, 2009 8:59 pm

Tocmai iesisem din scoala.Aveam matematica si eram deja prea plictisit ca sa mai stau si la predicile profei.M auitam atent ca nu cumva sa fiu prins,mergand pe varfuri
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 25
Data de înscriere : 17/12/2009

Ora de...chiul in curtea scolii Empty
MesajSubiect: Re: Ora de...chiul in curtea scolii   Ora de...chiul in curtea scolii EmptyJoi Dec 17, 2009 9:34 pm

Stateam in curtea scolii jucandu-ma cu o minge de baschet. Chiulisem de la ora de biologie...
Sus In jos
Miyavi

Miyavi


Mesaje : 80
Data de înscriere : 17/12/2009

Ora de...chiul in curtea scolii Empty
MesajSubiect: Re: Ora de...chiul in curtea scolii   Ora de...chiul in curtea scolii EmptyJoi Dec 17, 2009 9:36 pm

Am luat-o la fuga spre terenul de sport vrand sa ma joc si eu cu cei care aveau ora acolo
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 25
Data de înscriere : 17/12/2009

Ora de...chiul in curtea scolii Empty
MesajSubiect: Re: Ora de...chiul in curtea scolii   Ora de...chiul in curtea scolii EmptyJoi Dec 17, 2009 9:38 pm

Ma simteam nasol ca eram singura poe terenul des port dand la cos ca o idioata...Incepusem sa vorebsc singura...
-Si, Anne sare, da la cos si inscrie...40 de puncte pentru retele perverse!!!! spuneam stiind ca nu mai era nimeni pe teren.
Sus In jos
Miyavi

Miyavi


Mesaje : 80
Data de înscriere : 17/12/2009

Ora de...chiul in curtea scolii Empty
MesajSubiect: Re: Ora de...chiul in curtea scolii   Ora de...chiul in curtea scolii EmptyJoi Dec 17, 2009 9:39 pm

AM inceput sa apaud si sa aclam.Eh,firea mea ce se prostea mult
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 25
Data de înscriere : 17/12/2009

Ora de...chiul in curtea scolii Empty
MesajSubiect: Re: Ora de...chiul in curtea scolii   Ora de...chiul in curtea scolii EmptyJoi Dec 17, 2009 9:41 pm

-A ?! am spus rosindu-ma suor la fata nestiind ca mai era cineva pe teren auzind-o.
Sus In jos
Miyavi

Miyavi


Mesaje : 80
Data de înscriere : 17/12/2009

Ora de...chiul in curtea scolii Empty
MesajSubiect: Re: Ora de...chiul in curtea scolii   Ora de...chiul in curtea scolii EmptyJoi Dec 17, 2009 9:43 pm

Mi-am aruncat pe jos rucsacul fugind spre ea
-Paseaza!Paseaza!
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 25
Data de înscriere : 17/12/2009

Ora de...chiul in curtea scolii Empty
MesajSubiect: Re: Ora de...chiul in curtea scolii   Ora de...chiul in curtea scolii EmptyJoi Dec 17, 2009 9:46 pm

-Um...am spus ridicand o spranceana si aruncand mingea spre el.
"Tipul asta e la fel de nebun ca si mine ?"
Sus In jos
Miyavi

Miyavi


Mesaje : 80
Data de înscriere : 17/12/2009

Ora de...chiul in curtea scolii Empty
MesajSubiect: Re: Ora de...chiul in curtea scolii   Ora de...chiul in curtea scolii EmptyJoi Dec 17, 2009 9:47 pm

AM prins mingea incepand sa o bat,fugind spre cos,sarind si marcand
-Asta e!!!!
Strig eu bucuros
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 25
Data de înscriere : 17/12/2009

Ora de...chiul in curtea scolii Empty
MesajSubiect: Re: Ora de...chiul in curtea scolii   Ora de...chiul in curtea scolii EmptyJoi Dec 17, 2009 9:50 pm

-Nu-i corect ! Te-am lasat sa dai cosul acela..oricum...am invins cu 40 la 1..am spus scotand limba copilareste.
Sus In jos
Miyavi

Miyavi


Mesaje : 80
Data de înscriere : 17/12/2009

Ora de...chiul in curtea scolii Empty
MesajSubiect: Re: Ora de...chiul in curtea scolii   Ora de...chiul in curtea scolii EmptyJoi Dec 17, 2009 9:52 pm

-Ce conteaza punctajul?Asta a fost cea mai buna aruncare a mea!Schimb de pase,ce zici?
Intreb eu laund pozitie de joc,tragandu-mi mai sus pantalonii largi cu tur jos
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 25
Data de înscriere : 17/12/2009

Ora de...chiul in curtea scolii Empty
MesajSubiect: Re: Ora de...chiul in curtea scolii   Ora de...chiul in curtea scolii EmptyJoi Dec 17, 2009 9:54 pm

-ok...am spus uiatndu-ma la el provocatoare...
Sus In jos
Miyavi

Miyavi


Mesaje : 80
Data de înscriere : 17/12/2009

Ora de...chiul in curtea scolii Empty
MesajSubiect: Re: Ora de...chiul in curtea scolii   Ora de...chiul in curtea scolii EmptyJoi Dec 17, 2009 9:55 pm

Asteptam sa inceapa schimbul de pase.Uram sa concurez asa ca pasele mi s-e pareau mai bune
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 25
Data de înscriere : 17/12/2009

Ora de...chiul in curtea scolii Empty
MesajSubiect: Re: Ora de...chiul in curtea scolii   Ora de...chiul in curtea scolii EmptyJoi Dec 17, 2009 9:57 pm

I-am pasat rapid mingeam alergand.
Sus In jos
Miyavi

Miyavi


Mesaje : 80
Data de înscriere : 17/12/2009

Ora de...chiul in curtea scolii Empty
MesajSubiect: Re: Ora de...chiul in curtea scolii   Ora de...chiul in curtea scolii EmptyJoi Dec 17, 2009 9:58 pm

AM prins mingea lovind-o de doua ori,alerg,pasandui-o inapoi
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 25
Data de înscriere : 17/12/2009

Ora de...chiul in curtea scolii Empty
MesajSubiect: Re: Ora de...chiul in curtea scolii   Ora de...chiul in curtea scolii EmptyJoi Dec 17, 2009 10:02 pm

Am luat minga, am batut-o rapid, apoi am aruncat la cos.
Sus In jos
Miyavi

Miyavi


Mesaje : 80
Data de înscriere : 17/12/2009

Ora de...chiul in curtea scolii Empty
MesajSubiect: Re: Ora de...chiul in curtea scolii   Ora de...chiul in curtea scolii EmptyJoi Dec 17, 2009 10:03 pm

-Bravooooo!!!!!Asa te vreau!!!!
Spun eu luand-o in brate,ridicand-o in aer,tinad-o cu sezutul pe unul din umerii mei
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 25
Data de înscriere : 17/12/2009

Ora de...chiul in curtea scolii Empty
MesajSubiect: Re: Ora de...chiul in curtea scolii   Ora de...chiul in curtea scolii EmptyJoi Dec 17, 2009 10:06 pm

M-am emotionat cand m-a luat in barte inrosind putin apoi zambidn victorioasa.
-facem o echpa pe cinste...
Sus In jos
Miyavi

Miyavi


Mesaje : 80
Data de înscriere : 17/12/2009

Ora de...chiul in curtea scolii Empty
MesajSubiect: Re: Ora de...chiul in curtea scolii   Ora de...chiul in curtea scolii EmptyJoi Dec 17, 2009 10:07 pm

-Asa este.Am prins-o de pulpe puand-o jos,zambindu-i larg
-Miyavi,incantat
I-am intins mana
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 25
Data de înscriere : 17/12/2009

Ora de...chiul in curtea scolii Empty
MesajSubiect: Re: Ora de...chiul in curtea scolii   Ora de...chiul in curtea scolii EmptyJoi Dec 17, 2009 10:12 pm

-Anne...am spus...stii esti primulk care nu rade de mine...am spus asezandu-ma pe banca.
Sus In jos
Miyavi

Miyavi


Mesaje : 80
Data de înscriere : 17/12/2009

Ora de...chiul in curtea scolii Empty
MesajSubiect: Re: Ora de...chiul in curtea scolii   Ora de...chiul in curtea scolii EmptyJoi Dec 17, 2009 10:14 pm

-Stai calma.Nu vezi ce nebun sunt eu?De ce as rade?
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 25
Data de înscriere : 17/12/2009

Ora de...chiul in curtea scolii Empty
MesajSubiect: Re: Ora de...chiul in curtea scolii   Ora de...chiul in curtea scolii EmptyVin Dec 18, 2009 1:08 pm

-Pey..am spus jucandu-ma cu o suvita de par...
-Imi place sa fiu copilaroasa si sa ma prostesc, iar toata lumea...
Sus In jos
Miyavi

Miyavi


Mesaje : 80
Data de înscriere : 17/12/2009

Ora de...chiul in curtea scolii Empty
MesajSubiect: Re: Ora de...chiul in curtea scolii   Ora de...chiul in curtea scolii EmptySam Dec 19, 2009 9:01 pm

-Daca ar fi sa asculti de lume mai bine ne-am face carare pe mijloc si am purta fracuri numai ca sa aratam decenti si ca niste ''oameni normali''
Spun eu putin enervat
Sus In jos
Anne

Anne


Mesaje : 25
Data de înscriere : 17/12/2009

Ora de...chiul in curtea scolii Empty
MesajSubiect: Re: Ora de...chiul in curtea scolii   Ora de...chiul in curtea scolii EmptyLun Dec 21, 2009 10:18 am

M-ma uitat spre el chicotind usor, apoi incunviintand din cap.
-Mda...ai dreptate...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ora de...chiul in curtea scolii Empty
MesajSubiect: Re: Ora de...chiul in curtea scolii   Ora de...chiul in curtea scolii Empty

Sus In jos
 
Ora de...chiul in curtea scolii
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Beautiful Life :: School :: Curtea scolii-
Mergi direct la: