Beautiful Life
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Beautiful Life

I open my eyes and I realize.Oh I'm living such a beautiful life.I'm so lucky that you're by my side.One kiss from you and I feel I can fly
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Concert in Tokyo(ahhh,casa mea)

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Miyavi

Miyavi


Mesaje : 80
Data de înscriere : 17/12/2009

Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) Empty
MesajSubiect: Concert in Tokyo(ahhh,casa mea)   Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) EmptyJoi Dec 17, 2009 9:18 pm

Eram in culise asteptand sa urc pe scena.Ca deobicei aspectul meu mult prea rebel nu lipsea.Imi mai repetam inca o data piesele ascultandu-le la casti
Sus In jos
Naeko

Naeko


Mesaje : 48
Data de înscriere : 17/12/2009
Localizare : Underground

Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) Empty
MesajSubiect: Re: Concert in Tokyo(ahhh,casa mea)   Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) EmptyJoi Dec 17, 2009 10:00 pm

Astepta cu nerabdare sa inceapa concertul cat mai repede . Statea in primele randuri si era pregatita sa faca galagie atunci cand preferatul ei aparea pe scena .
Sus In jos
Alex Ocean

Alex Ocean


Mesaje : 169
Data de înscriere : 16/12/2009
Localizare : in your mouth.

Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) Empty
MesajSubiect: Re: Concert in Tokyo(ahhh,casa mea)   Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) EmptyJoi Dec 17, 2009 10:03 pm

Arata biletele si reusi sa intre, printre multimea de oameni, in sala de concert. Zambi, uitandu-se la Lolly, ce statea langa el. Ii stranse mana si inainta cu ea. Aveau bilete in primul rand.
Sus In jos
Alabala




Mesaje : 148
Data de înscriere : 16/12/2009
Varsta : 33

Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) Empty
MesajSubiect: Re: Concert in Tokyo(ahhh,casa mea)   Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) EmptyJoi Dec 17, 2009 10:08 pm

.


Ultima editare efectuata de catre Alabala in Dum Sept 05, 2010 10:56 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Alex Ocean

Alex Ocean


Mesaje : 169
Data de înscriere : 16/12/2009
Localizare : in your mouth.

Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) Empty
MesajSubiect: Re: Concert in Tokyo(ahhh,casa mea)   Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) EmptyJoi Dec 17, 2009 10:10 pm

Chicoti. Lua loc pe scaun si inchise ochii, asteptand.
Sus In jos
Alabala




Mesaje : 148
Data de înscriere : 16/12/2009
Varsta : 33

Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) Empty
MesajSubiect: Re: Concert in Tokyo(ahhh,casa mea)   Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) EmptyJoi Dec 17, 2009 10:11 pm

.


Ultima editare efectuata de catre Alabala in Dum Sept 05, 2010 10:56 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Naeko

Naeko


Mesaje : 48
Data de înscriere : 17/12/2009
Localizare : Underground

Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) Empty
MesajSubiect: Re: Concert in Tokyo(ahhh,casa mea)   Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) EmptyJoi Dec 17, 2009 10:12 pm

Privea entuziasmata scena goala care trebuia sa se umple imediat de fel de fel de reflectoare . Isi dadu jos geaca neagra de pe ea si o aseza pe bratul scaunului ei .
Sus In jos
Alex Ocean

Alex Ocean


Mesaje : 169
Data de înscriere : 16/12/2009
Localizare : in your mouth.

Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) Empty
MesajSubiect: Re: Concert in Tokyo(ahhh,casa mea)   Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) EmptyJoi Dec 17, 2009 10:13 pm

-Si are de gand sa cante? Nu am mai fost la un concert de ceva vreme.
Sus In jos
Naeko

Naeko


Mesaje : 48
Data de înscriere : 17/12/2009
Localizare : Underground

Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) Empty
MesajSubiect: Re: Concert in Tokyo(ahhh,casa mea)   Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) EmptyJoi Dec 17, 2009 10:14 pm

Se afla in spatele celor doi , ascultand convorbirea fara sa vrea , nici ca era obligata .
Sus In jos
Miyavi

Miyavi


Mesaje : 80
Data de înscriere : 17/12/2009

Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) Empty
MesajSubiect: Re: Concert in Tokyo(ahhh,casa mea)   Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) EmptyJoi Dec 17, 2009 10:19 pm

Am sari pe scena cu zambetul pe buze
-Tokyyyyooooo,I'm back again!!!!!
Sus In jos
Alex Ocean

Alex Ocean


Mesaje : 169
Data de înscriere : 16/12/2009
Localizare : in your mouth.

Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) Empty
MesajSubiect: Re: Concert in Tokyo(ahhh,casa mea)   Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) EmptyJoi Dec 17, 2009 10:21 pm

Reusi sa isi deschida ochii cand auzi glasul strident al baiatului. Toata sala incepu sa strige.
Sus In jos
Naeko

Naeko


Mesaje : 48
Data de înscriere : 17/12/2009
Localizare : Underground

Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) Empty
MesajSubiect: Re: Concert in Tokyo(ahhh,casa mea)   Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) EmptyJoi Dec 17, 2009 10:23 pm

Sari si mai entuziasmata de pe scaun , tipand , dar se aseza la loc dandu-si seama ca persoanele din spatele ei nu mai vedeau nimic daca ea nu statea jos . Incepu sa bata din palme , ranjind .
Sus In jos
Alabala




Mesaje : 148
Data de înscriere : 16/12/2009
Varsta : 33

Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) Empty
MesajSubiect: Re: Concert in Tokyo(ahhh,casa mea)   Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) EmptyJoi Dec 17, 2009 10:23 pm

.


Ultima editare efectuata de catre Alabala in Dum Sept 05, 2010 10:57 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Alex Ocean

Alex Ocean


Mesaje : 169
Data de înscriere : 16/12/2009
Localizare : in your mouth.

Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) Empty
MesajSubiect: Re: Concert in Tokyo(ahhh,casa mea)   Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) EmptyJoi Dec 17, 2009 10:24 pm

-Da. Reusi sa bata din palme, temandu-se sa nu-si piarda auzul exceptional din cauza strigatelor si aplauzelor.


Ultima editare efectuata de catre Alex Ocean in Joi Dec 17, 2009 10:25 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Miyavi

Miyavi


Mesaje : 80
Data de înscriere : 17/12/2009

Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) Empty
MesajSubiect: Re: Concert in Tokyo(ahhh,casa mea)   Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) EmptyJoi Dec 17, 2009 10:24 pm

-Ah,ce bine e acasa.V-a fost dor de mine Tokyo???????
Intreb eu aplecandu-ma cu urechea stanga in fata asteptand raspuns
Sus In jos
Naeko

Naeko


Mesaje : 48
Data de înscriere : 17/12/2009
Localizare : Underground

Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) Empty
MesajSubiect: Re: Concert in Tokyo(ahhh,casa mea)   Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) EmptyJoi Dec 17, 2009 10:26 pm

Aproba din cap tipand si un 'da' care durase cateva secunde .
Sus In jos
Miyavi

Miyavi


Mesaje : 80
Data de înscriere : 17/12/2009

Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) Empty
MesajSubiect: Re: Concert in Tokyo(ahhh,casa mea)   Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) EmptyJoi Dec 17, 2009 10:32 pm

-Eeeeeeee,asa mai merge,bravo!!!!Acum s aincepem concertul pe care l-ati asteptat!
Spun eu pregatindu-ma tinandu-mi chitara de un cap,privind spre baietii din jurul meu
Sus In jos
Naeko

Naeko


Mesaje : 48
Data de înscriere : 17/12/2009
Localizare : Underground

Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) Empty
MesajSubiect: Re: Concert in Tokyo(ahhh,casa mea)   Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) EmptyJoi Dec 17, 2009 10:34 pm

Isi inchise palmele formand astfel pumnii , lipindu-i unul de celalalt si ducandu-i sub barba , uitandu-se la tipul de pe scena care era in centrul atentiei .
Sus In jos
Miyavi

Miyavi


Mesaje : 80
Data de înscriere : 17/12/2009

Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) Empty
MesajSubiect: Re: Concert in Tokyo(ahhh,casa mea)   Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) EmptyJoi Dec 17, 2009 10:36 pm

-Voi incepe cu o melodie prin care am sa va intreb:Are you ready to ROCK??????
Sus In jos
Naeko

Naeko


Mesaje : 48
Data de înscriere : 17/12/2009
Localizare : Underground

Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) Empty
MesajSubiect: Re: Concert in Tokyo(ahhh,casa mea)   Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) EmptyJoi Dec 17, 2009 10:42 pm

Ramasese cu gura cascata fara sa mai zica nimic , asteptand ca el sa cante .
Sus In jos
Miyavi

Miyavi


Mesaje : 80
Data de înscriere : 17/12/2009

Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) Empty
MesajSubiect: Re: Concert in Tokyo(ahhh,casa mea)   Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) EmptyJoi Dec 17, 2009 10:44 pm

-Un,doi,un,doi,trei GO!
Am inceput sa cant la chitara apoi cu vocea privind spre public
Sus In jos
Naeko

Naeko


Mesaje : 48
Data de înscriere : 17/12/2009
Localizare : Underground

Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) Empty
MesajSubiect: Re: Concert in Tokyo(ahhh,casa mea)   Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) EmptyJoi Dec 17, 2009 10:45 pm

Stiind versurile melodiei pe de rost incepu sa fredoneze o data cu el in soapta , tinand ritmul din picior .
Sus In jos
Miyavi

Miyavi


Mesaje : 80
Data de înscriere : 17/12/2009

Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) Empty
MesajSubiect: Re: Concert in Tokyo(ahhh,casa mea)   Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) EmptyJoi Dec 17, 2009 10:48 pm

Ma plimbam de-alungul scenei observand-o pe Naeko.Chiar ca era fana de-a mea de era aici.Continuam sa cant
Sus In jos
Naeko

Naeko


Mesaje : 48
Data de înscriere : 17/12/2009
Localizare : Underground

Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) Empty
MesajSubiect: Re: Concert in Tokyo(ahhh,casa mea)   Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) EmptyJoi Dec 17, 2009 10:51 pm

Cand ii intalni privirea baiatului zambi si mai mult continuand sa spuna versurile .
Sus In jos
Miyavi

Miyavi


Mesaje : 80
Data de înscriere : 17/12/2009

Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) Empty
MesajSubiect: Re: Concert in Tokyo(ahhh,casa mea)   Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) EmptyJoi Dec 17, 2009 10:52 pm

Dupa ce am terminat melodia m-am apropiat de marginea scenei
-V-a placut Tokyo?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) Empty
MesajSubiect: Re: Concert in Tokyo(ahhh,casa mea)   Concert in Tokyo(ahhh,casa mea) Empty

Sus In jos
 
Concert in Tokyo(ahhh,casa mea)
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Beautiful Life :: Town :: Teatru :: Spectacole-
Mergi direct la: